بازدید از خط تولید واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شهید سلیمی » فرمانداری آذرشهر
درحال فراخوانی
تماس با فرماندار
ادارات
اوقات شرعی

وضعیت هوا


آمار

آمار بازدید امروز: 48
دیروز: 207 [+14.36 %]
هفته: 708
ماهانه: 5825
امسال: 45421
بازدید کل: 410499
بيشترين: 56223 در 19/10/1390
اطلاعیه ها
اخبار و رویدادهای شهرستان
بازدید از خط تولید واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شهید سلیمی
خبرها  تاريخ: 7 شهریور 1396   بازديدها: 43

 

فرماندار شهرستان آذرشهر از واحدهای تولیدی شرکت بستنی اطمینان و پشمک حاج عبدا...(تولید کننده انواع بستنی و پشمک) ،واحد تولیدی رهسام بوبین(تولید کننده انواع لوله های مقوایی) و شرکت آرد برکت گندم(تولید کننده انواع آرد) بازدید و نظاره گر نحوه تولید این واحدها بود.

در این بازدید حسینی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نیزحضور داشت.

در نشستی که در جریان بازدید از توانمدیهای شهرک صنعتی شهید سلیمی در ساختمان هیأت امنا شهرک برگزار شد،فرماندار شهرستان آذرشهر با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدان رجایی و باهنر گفت: هر چند که به نسبت جمعیت از نظر اشتغال رتبه دوم استانی را کسب کرده ایم اما تلاش می کنیم تا جمعیت بیکاری در شهرستان را به به صفر برسانیم.

اللهیاری با تأکید بر تثبیت اشتغال وایجاد اشتغال جدید کوتاهی در موضوع اشتغال را موجبی برای افزایش اعتیاد و فقر و گناه در جامعه عنوان کرد.

این مقام مسوول در شهرستان اظهار کرد :در ارتباط با زیر ساختهای شهرک صنعتی شهید سلیمی اعتبار مخصوص شهرکهای صنعتی اختصاص یافته و مبلغ8 میلیارد ریال نیز از اعتبارات شهرستان برای شهرک لحاظ شده است.

اللهیاری همچنین از اختصاص ردیف اعتبارات ملی برای پل غیر همسطح ورودی شهرک صنعتی شهید سلیمی خبرداد.

وی ادامه داد: شهرک صنعتی شهید سلیمی از توانمندی بالایی برای ایجاد اشتغال برخوردار بوده و با وجود طرح مهر ورزی برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر نیز امکان اشتغال فراهم شده است.

فرماندار شهرستان آذرشهر تصریح کرد: در حال حاضر بروز رسانی تجهیزات و استفاده از فناوریهای نوین جهانی و برخورداری از نیروی کار متخصص ،جوان و پویا در کشورفراهم است وبهره گیری واحدهای تولیدی ازاین امکانات از زمان تولید تا صادرات با برخورداری از کیفیت لازم و قابل رقابت با محصولات دیگر کشورها می تواند اقتصادی پویا برای کشور به ارمغان بیاورد.

وی از  واحدهای تولید ی خواست کیفیت را جایگزین کمیت و توجه به صادرات را با انجام برند سازی محصول تولیدی هدف گذاری کنند.

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان نیز با بیان رسالت های این اداره در زمینه تنظیم روابط کارگری و کارفرمایی،از سهم 6000 میلیارد ریالی طرح فراگیر اشتغال(طرح مهرورزی)،4400 میلیارد ریالی طرح نوسازی و باز سازی واحدها و8800 میلیارد ریالی بسته ی رونق اقتصادی استان خبر داد.

وی شرط استفاده از این تسهیلات را ثبت نام در سامانه بهین یاب عنوان کرده و گفت: مهلت ثبت نام نیز یک ماهه است.


 

اخبار دولت

{date-today}

مناسبتها

نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت فرمانداری

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

پیوندهادولت الکترونیک
پرتال فرمانداری شهرستان آذرشهر © 1389 تمام حقوق پرتال محفوظ می باشد.(Design by: WebGar)
بهترین حالت مرور پرتال در مرورگر های Firefox 3، Intenet Explorer 5, Chorme 2 به بالا می باشد.